Židle Clark

Cena za kus bez DPH
9 206 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 139CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 139
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Prošití ve stejné barvě
Prošití v bílé barvě
Prošití v černé barvě
Výrobce:
BONTEMPI - logo

O společnosti BONTEMPI Tradice od roku 1963 U zrodu nábytkářské společnosti Bontempi stáli dva muži - Alessandro a Giancarlo Bontempi . Jejich podnikání vzkvételo a v roce...

Židle Clark


Židle Clark,
od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa se dlouhodobě drží na předních příčkách nábytkářské hitparády celé střední Evropy. Úžasný moderní design dýchající luxusem s kapkou historie přenese do Vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz.

  • Celočalouněná židle je k dostání v několika barvách kůže (s kontrastním proševem a nebo s proševem ve stejné barvě) - bílá, hořčicová, karamelová, černá apod.

Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Doporučujeme


Židli Clark využijete zejména v jídelnách, nicméně skvěle poslouží i jako židle do restaurací apod. Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Šířka (mm) 520
Hloubka (délka) (mm) 520
Celková výška (mm) 860
Výška sedáku (mm) 480
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 10
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,44
Katalog
CLARK.pdf
3D prvky
Clark 40.80 Q259.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.

3D modely a další materiály čekají tam.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE