Židle TAI

Cena za kus bez DPH
5 847 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 075CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 075
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Waterproof printed Nabuk
Výrobce:
BONTEMPI - logo

O společnosti BONTEMPI Tradice od roku 1963 U zrodu nábytkářské společnosti Bontempi stáli dva muži - Alessandro a Giancarlo Bontempi . Jejich podnikání vzkvételo a v roce...

Židle Tai

Čistá elegance

Židli Tai stvořila světoznámá italská společnosti Bontempi Casa a je ztělesněním úžasného moderního designu, který dýchá luxusem. Židle Tai přenese do vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz.

  • Kovovou podnož židle Tai vybíráte z mnoha krásných a mezi klienty oblíbených barev. Vypíchnout musíme především odstíny zlaté, stříbrné nebo patinované mosazi.
  • U čalounění židle si můžete vybrat z několika kvalitních materiálů - od látky Mambo, Lulu, až po kvalitní kůži a čistou vlnu. Čalounění židle je k dispozici i v provedení z látky či kůže zákazníka.

Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Doporučujeme


Židli Tai využijete zejména v jídelnách. Zkombinovat ji můžete například se stolem Tom či Artistico. Čisté linie židle perfektně doplní jakýkoliv stůl typu solitér a díky této vlastnosti při zařizování vaší jídelny nemůžete udělat chybu.


Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Šířka (mm) 460
Hloubka (délka) (mm) 580
Celková výška (mm) 990
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 7
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,34
Katalog
1385479667_TAI.pdf
3D prvky
Tai 40.12 TL004 M055.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.

3D modely a další materiály čekají tam.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE