Cena za kus bez DPH
12 014 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 537CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 537
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN

Luxusní koberce BRINK & CAMPMAN  Tkané, všívané i ručně vázané  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých...

Decentní koberec Harlequin Diffinity

Dokonalá ruční práce

Koberec Harlequin Diffinity jistě dodá vašemu interiéru moderní nádech. Jeho geometrický design je složen z tlustého pruhu střídajících se abstraktních linií v krásných tónech šedé a žluté. Tlumené tóny budou harmonicky ladit s vaším stávajícím dekorem. Ideální pro obývací pokoj nebo ložnici. Tento koberec byl vyroben z čisté nové vlny, což zajišťuje, že textura je luxusně hustá a hebká na dotek. Vlna je velmi odolný materiál, který přirozeně zpomaluje hoření, takže si můžete být jisti, že tento koberec je stejně praktický jako stylový.

Ohromující kolekce Harlequin

Kolekce zahrnuje ohromující souhrn módních koberců, které byly přizpůsobeny nejprodávanějším designům Harlequin, napříč rozsáhlým portfoliem společnosti. Harlequin je nová řada nápadných koberců, které jsou ideální pro vytvoření stylové výzdoby ve vaší domácnosti, včetně okouzlujících květinek, moderní geometrie a abstraktních vzorů. Tyto poutavé vlněné koberce jsou skvěle zpracované a jsou ručně všívané, aby se zdůraznily luxusní textury a přepychové tóny. Tato kolekce, která je zcela v trendu, ale bez námahy nadčasová, dodává každému schématu interiéru prvek luxusu a elegance.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 900 - 1400
Hloubka (délka) (mm) 1500 - 2000
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Koberec HARLEQUIN ROSITAKoberec HARLEQUIN ROSITA

Koberec HARLEQUIN ROSITA

BRINK & CAMPMAN14 537 CZK
Doprava zdarma
Koberec HARLEQUIN DIFFINITYKoberec HARLEQUIN DIFFINITY

Koberec HARLEQUIN DIFFINITY

BRINK & CAMPMAN14 537 CZK
Doprava zdarma
Koberec HARLEQUIN RHYTHMKoberec HARLEQUIN RHYTHM

Koberec HARLEQUIN RHYTHM

BRINK & CAMPMAN14 537 CZK
Doprava zdarma
Koberec HARLEQUIN ROSITAKoberec HARLEQUIN ROSITA

Koberec HARLEQUIN ROSITA

BRINK & CAMPMAN14 537 CZK