Koberec Morris & Co, Pimpernel Bullrush

Cena za kus bez DPH
15 065 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 229CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 229
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN - logo

BRINK & CAMPMAN  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých kolekcí zařadila také několik anglických značek jako...

Tradiční koberec Morris & Co, Pimpernel Bullrush

Efektní kombinace barev

Hledáte eleganci s nádechem historie? Tento elegantní koberec Morris & Co, Pimpernel Bullrush má složitý vzor od britského textilního designéra Williama Morrise. Složený v historických odstínech hnědé, šedé a zlaté; plynulé květinové tvary se proplétají a vytvářejí velmi elegantní designový kousek. Umístěte jej do svého obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně pro bezstarostný tradiční vzhled. Tento koberec byl vyroben z čisté novozélandské vlny a tvoří neuvěřitelně hustou texturu, která je luxusně měkká pod nohama. Odolné a trvanlivé vlněné koberce přirozeně zpomalují hoření a jsou vysoce odolné vůči skvrnám, což z nich dělá ideální volbu pro každý domov.

Dokonalé koberce Morris & Co

Koberce Morris & Co jsou ručně vyráběny s použitím těch nejlepších materiálů s využitím renomovaných a ikonických vzorů od Williama Morrise, jednoho z nejvlivnějších návrhářů hnutí Arts & Crafts Movement. Každý ohromující design je vyroben výhradně společností Brink & Campman s těmi nejlepšími vlněnými přízemi, které vytvářejí tlustou, měkkou texturu a výraznou barevnou paletu Morris & Co, která dodá každému domovu nádech historie.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1400-2500
Hloubka (délka) (mm) 2000-3500
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE