Cena za kus bez DPH
11 613 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 052CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 052
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
BUBOLA e NAIBO

Ručně malované obrazy BUBOLA e NAIBO  Originální dekorace pro váš domov Společnost BUBOLA e NAIBO vznikla již v roce 1976 na popud prvotního nápadu vytvářet kresby snímků. Dnes...

Neobyčejné zrcadlo kompozice 05

Více než jen zrcadlo

Zrcadlo je prvek, který nesmí chybět v žádné domácnosti. Má nejen svoji klasickou funkci, ale zároveň opticky rozšiřuje prostor a může působit jako elegantní doplněk. Tak je tomu i u ADD  kompozice zrcadla 05, které navíc kromě těchto vlastností disponuje i kovovými držátky, dostupnými ve třech variantách, které můžete využít na cokoli, co zrovna potřebujete uložit. Se svým neobyčejným designem a funkcemi se hodí především do předsíní a vstupních hal, ale parádu udělá i v jiných místnostech. Dominantu tvoří výrazný rám, který je dostupný ve třech provedeních.

Bubola e Naibo - umění s rukopisem Itálie

Společnost Bubola e Naibo představuje a odpovídá na nové potřeby v oblasti vybavení a dekorace stěn tím, že navrhuje nápady pro obytné prostory. Filozofie společnosti se jednoduše zrodila z harmonického spojení tří základních prvků, které společnost definují: vášeň, tradice a inovace. Společnost nabízí obrazy všeho druhu od originálních barevných po černobílé. Velké oblibě se těší také jejich 3D obrazy s vystouplou vrstvou barvy, jejichž prvotřídní zpracování můžete obdivovat nejen okem, ale i dotykem. Oblíbené jsou také tištěné canvas, které dodají vašim prostorům umělecký a zároveň moderní vzhled. Bubola e Naibo není jen prodejcem originálních obrazů, ale specializuje se i na  zrcadla a nástěnný nábytek

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Přírodní dýha, lakovaný kov

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
ADD Zrcadlo kompozice 02ADD Zrcadlo kompozice 02

ADD Zrcadlo kompozice 02

BUBOLA e NAIBO16 958 CZK
Doprava zdarma
ADD Zrcadlo kompozice 04ADD Zrcadlo kompozice 04

ADD Zrcadlo kompozice 04

BUBOLA e NAIBO16 958 CZK
Doprava zdarma
ADD Zrcadlo kompozice 03ADD Zrcadlo kompozice 03

ADD Zrcadlo kompozice 03

BUBOLA e NAIBO15 020 CZK