Cena za kus bez DPH
4 498 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 443CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
10 885
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Angel
Era
Inca
Aspect
Magnum
Opera
Aida
Main Line Flax
Pure wool
Canvas
Recheck
Steelcut trio
kůže POLO
prosím zvolte
Výrobce:
CANTARUTTI - logo

CANTARUTTI - Italský design odpovědný k životnímu prostředí CANTARUTTI vytváří konzistentní, tradiční italský design židlí s použitím vysoce kvalitních materiálů. Italská společnost...

Apartní židle INGA

S harmonickými liniemi

Židle INGA se vyznačuje velkou univerzálností, a to díky svému minimalistickému vzhledu s ladnými liniemi. Hodí se tak do kteréhokoli interiéru. Čtyřnohá podnož je vyrobena z masivního bukového dřeva a je dostupná v povrchových úpravách laku, anilinové barvy a moření. Vybrat si můžete rovněž z bohaté palety barev čalounění sedáku, které je k dispozici v látce i kůži. Židli INGA si tedy můžete snadno personalizovat různými barevnými kombinacemi a vytvořit tak originální prvek domácnosti či veřejných prostor. Pro co nejjednodušší manipulaci je židle stohovatelná.

CANTARUTTI - Italská elegance a udržitelnost

Italská značka CANTARUTTI se zaměřuje na sedací nábytek, který charakterizuje jeho elegance a kvalita. Každý produkt vzniká s myšlenkou toho, že bude každodenní součástí něčího života, a tak musí splňovat nejen estetické, ale i funkční vlastnosti. CANTARUTTI věnuje každému kroku výroby patřičnou pozornost, od dokonalé konstrukce přes přesný výběr materiálů až po pečlivé zpracování. Díky tomu vznikají produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí, jež je pro značku rovněž múzou a předmětem inspirace. Charakteristickým prvkem výrobků je dřevo, nesmírně cenný živý materiál, který se člověku odevzdává ve jménu konceptuální čistoty a je designem značky CANTARUTTI respektován a oslavován.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 470
Hloubka (délka) (mm) 520
Celková výška (mm) 850
Výška sedáku (mm) 480
Hmotnost produktu (kg) 7 - 8
Objem balení (m3) 0,34
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Materiál Dřevo, látka, kůže
Spotřeba látky / kůže 0,30 m/ 0,54 m²

Katalog
Cantarutti-Catalogue-Vol2.pdf
Cantarutti-Catalogue-Vol1.pdf
3D prvky
Cantarutti-INGA-3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE