Bílá tabule PILLOW GRID 80x80 cm

Cena za kus bez DPH
14 821 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 933CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 933
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
ROBERT BRONWASSER
ROBERT BRONWASSER

Průmyslový designér Robert Bronwasser vášnivě spojuje tvůrčí schopnosti, zdravý rozum a více než 25 let zkušeností do užitečných výrobků s jedinečným vzhledem. Jeho motto „užívejte si...

Praktická bílá tabule Pillow Grid

Nutnost do kanceláře

Magnetická tabule Pillow Grid je nezbytností do každého pracovního prostředí. Tabule je exkluzivní tím, že je její povrch z tvrzeného skla. Je samozřejmě k dispozici v různých velikostech. K tabuli je možné dokoupit si další doplňky a příslušenství, například polička pro uložení popisovačů. 

Moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 800
Celková výška (mm) 800
Záruka (měsíce) 24
Materiál sklo

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Bílá tabule PILLOW GRID 120x80 cmBílá tabule PILLOW GRID 120x80 cm
Doprava zdarma
Bílá tabule PILLOW GRID 80x120 cmBílá tabule PILLOW GRID 80x120 cm
Doprava zdarma
Bílá tabule PILLOW GRID 80x160 cmBílá tabule PILLOW GRID 80x160 cm
Doprava zdarma
Bílá tabule PILLOW GRID 160x80 cmBílá tabule PILLOW GRID 160x80 cm