Bílá tabule TRUNK

 
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
ROBERT BRONWASSER
ROBERT BRONWASSER

Průmyslový designér Robert Bronwasser vášnivě spojuje tvůrčí schopnosti, zdravý rozum a více než 25 let zkušeností do užitečných výrobků s jedinečným vzhledem. Jeho motto „užívejte si...

Víceúčelová tabule a oddělovač místností TRUNK

Nová dimenze práce v kanceláři

Trunk není jen obyčejná tabule, jedná se o designový dělič místností, který dodá pracovnímu prostoru něco navíc. Nebývale stylový oddělovač s tabulí na první pohled zaujme svým klínový tvarem. Velkou výhodou této kancelářské tabule je to, že je díky své lehké konstrukci a praktickým kolečkům mobilní, můžete pomocí ní vytvořit v prostoru soukromí nebo je naopak spojovat. Trunk se tak pohybuje spolu s prací tam, kde a kdy je potřeba.

To, co si na tabuli dáte, už je pak zcela na vás, budou to důležité poznámky k projektu, tabule nebo televize na důležité videokonfrenční schůzky? 


Síla tohoto designového kousku spočívá v dokonalém spojení formy a funkce. Kvalitní materiály a inovativní konstrukce tabule Trunk zaručují dlouhou životnost - i při intenzivním používání. Tento produkt je na dotaz, můžete vybrat z široké škály kvalit a barev látek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovatModerní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 900 / 1200 / 1500
Hloubka (délka) (mm) 450
Celková výška (mm) 1430 / 1930
Záruka (měsíce) 24
Materiál kov, vlna

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony