Přídavný modul k věšáku FOREST

Cena za kus bez DPH
12 897 CZK
Cena za kus včetně DPH
15 605CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
15 605
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
ROBERT BRONWASSER
ROBERT BRONWASSER

Průmyslový designér Robert Bronwasser vášnivě spojuje tvůrčí schopnosti, zdravý rozum a více než 25 let zkušeností do užitečných výrobků s jedinečným vzhledem. Jeho motto „užívejte si...

Přídavný element k věšáku Forest

Ještě více prostoru pro oblečení


Zamilovali jste si styl a praktičnost designového věšáku FOREST? Přizpůsobte si jeho velikost potřebám a vytíženosti kanceláře nebo podniku s pomocí přídavného modulu, který lze na základní věšák snadno napojit. Moduly jsou dostupné ve čtyřech rozměrech a také ve stejných barevných variantách.


Barvy:
šedohnědá, zelená a bílá

Rozměry:
191 x 59 x 47 cm

191 x 79 x 47 cm

191 x 99 x 47 cm

191 x 119 x 47 cm

Značka nejen pro moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor, ale nejen ten, prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 590 / 790 / 990 / 1190
Hloubka (délka) (mm) 470
Celková výška (mm) 1910
Záruka (měsíce) 24
Materiál MDF, hliník
Žáruvzdornost Ano

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Věšák FORESTVěšák FOREST

Věšák FOREST

CASCANDO26 805 CZK