Ramínko CHROME s zavřeným háčkem

Cena za kus bez DPH
677 CZK
Cena za kus včetně DPH
819CZK
Celková cena s DPH (5 ks)
4 096
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 5 ks
ks
 
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

Elegantní ramínko CHROME

Kvalitní doplněk pro váš šatník či věšák


Neničte své oblečení na nekvalitních nebo starých ramínkách! Celokovové ramínko CHROME z pochromované oceli je elegatní ramínko, jehož praktičnost a kvalitu jistě oceníte při zavěšení kabátů, bund i sak v otevřeném věšáku i uzavřené skříni. Ramínko je k
 dispozici sotevřeným  nebo uzavřeným háčkem. 

Značka nejen pro moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor, ale nejen ten, prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 440
Celková výška (mm) 170
Záruka (měsíce) 24
Materiál ocel
Žáruvzdornost Ano

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty