Stojan na deštníky SQUARE

Cena za kus bez DPH
5 149 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 230CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 230
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
MARLEEN VALSTAR
MARLEEN VALSTAR

Marleen Valstar vystudovala Akademii výtvarných umění v Maastrichtu, obor nábytkový a architektonický design, a od roku 1998 navrhuje výrobky a interiéry. Při pohledu na jednoduchost výrobků a...

Jednoduchý stojan na deštníky SQUARE

Stojan na deštník SQUARE najde upotřebení v každé minimalisticky laděné kanceláři, ordinaci nebo i veřejném prostoru. Stojan Square je vyroben z lakovaného tenkého kovu, což zaručuje tu nejlepší kvalitu a odolnost. Ocelové stěny jsou navíc nepropustné, takže nehrozí, že by se voda z mokrých deštníku dostala na podlahu. Stojan na deštníky Square nabízíme ve třech univerzálních provedeních - černé, bílé a stříbrné. 

Moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 200
Hloubka (délka) (mm) 200
Celková výška (mm) 490
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakovaný kov

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty