Cena za kus bez DPH
15 471 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 720CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 720
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
 PETER VAN DE WATER
PETER VAN DE WATER

Peter van de Water , narozen v Mierlu, vystudoval architekturu a prostorový design na umělecké škole st. Joost v Bredě, kde v roce 1994 promoval. V roce 2000 založil vlastní designérskou...

Designový věšák Kendo

Kendo je jednoduchý ikonický stojan na kabáty skládající se z dubových tyčí, které jsou ve výrazných úhlech na první pohled uspořádány ledabyle, každá strana věšáku je však symetrická. Pozornost byla věnována těm nejmenším detailům. Kendo - funkční a vizuálně přitažlivý stojan na kabáty je k dostání ve dvou provedeních - přírodním dubu nebo černé barvě. Spoje si můžete vybrat mosazné nebo černé - u  objednávky prosím uveďte: .m (mosaz) nebo .b (černé šrouby).

169 x 34 x 34 cm

Moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 630
Hloubka (délka) (mm) 550
Celková výška (mm) 1760
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakované dřevo

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony