Nástavec k psacímu stolu YAKUT malý

Cena za kus bez DPH
2 720 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 291CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
3 291
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
ČILEK - logo

Dětský a studentský nábytek ČILEK Pokojíček pro kluky i holky Dětský pokoj, ten je tím nejdůležitějším místem každého dítěte. Ať už se jedná o malého prcka, nebo dospívajícího...

Praktický nástavec k psacímu stolu YAKUT malý

Když místo nestačí


Má vaše malá studentka hodně knížek a drobností, které se nevejdou do zásuvek dětského psacího stolu YAKUT? Pořiďte jí tento praktický a zároveň velmi zdobný nástavec nástavec s otevřenými policemi a uzavřenými skříňkami. Bude si moct vystavit vše, co bude chtít a schovat vše, co má zůstat skryto.

Nástavec v bílo-rubínové barvě skvěle doplňuje ostatní produtky ze stylové kolekce YAKUT. Vyrobený je z kvalitní MDF s lesklou povrchovou úpravou. Na horním průčelí nástavce najdete půvabný plastický ornamentální motiv.

Rozměry
Výška: 95 cm
Sířka: 97 cm

Hloubka: 34 cmPohádkový dětský pokoj YAKUT

Veškeré vybavení z moderní kolekce YAKUT odpovídá současným trendům dívčího pokoje. Povrchy v bílé úpravě s vysokým leskem a sladká vínová spolu dokonale ladí. Designéři si zde vyhráli s každým detailem něžných prvků a zároveň mysleli na funkčnost komponentů, kterou malá studentka očekává.

Při výrobě byly samozřejmě použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie zpracování. Dveřní panty tak například disponují pneumatickými brzdami a myslelo se i na osvětlení šatní tyče, ze které si malá parádnice bude moct vždy vybrat ten správný outfit! Řada YAKUT se pyšní produktovou certifikací GS a zárukou 5 let na všechny nábytkové prvky.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 970
Hloubka (délka) (mm) 340
Celková výška (mm) 950
Záruka (měsíce) 60
Materiál MDF
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Čilek - Katalog.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE