Závěs BICLASS

 
Výrobce:
ČILEK - logo

ČILEK - Specialista na dětský a studentský nábytek Dětský a studentský nábytek značky ČILEK je vyvinutý s přihlédnutím k potřebám malých uživatelů. Firma ČILEK byla založena v Turecku...

Závěs BICLASS

Závěs BICLASS je skvělým společníkem do dětského pokoje. Poskytuje soukromí a tlumí hluk z ulice,  zároveň tvoří i krásný doplňek. Závěs se skvěle hodí ke kolekci Champion Racer. Rozměr závěsu je 140x260 cm, záclona se prodává zvlášť.

Dětský nábytek - kolekce Champion Racer

Kolekce Champion racer od světoznámé značky ČILEK splní sen všem milovníkům závodních aut. S pomocí této kolekce proměníte obyčejný dětský pokoj ve fantastickou garáž, ve které najdete všechny nutnosti dětského pokoje.Psací stoly, šatní skříně, komody, knihovny, postele – to vše, a ještě víc Vám kolekce Champion racer může nabídnout. S pomocí doplňků dosáhne pokoj té největší dokonalosti a okouzlí každého milovníka aut. O nedostatek úložného prostoru se nemusíte bát, důmyslný a funkční nábytek uspokojí Vaše děti, ať už jsou malé, či školního věku.Jaký chlapec by se někdy nechtěl projet v závodním autě? S postelemi Champion racer se sice neprojedete na závodní dráze, nicméně Vám zaručí bezpečnou cestu do světa odpočinku a snů. Barevné provedení postelí nadchne jak kluky, tak holky.

Nábytek od světoznámého výrobce firmy ČILEK se pyšní vysokou kvalitou i nejmodernějším technickým zpracováním.

Šířka (mm) 1400
Hloubka (délka) (mm) 150
Celková výška (mm) 2600
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,01
Materiál 100% polyester

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE