Podsedák TORRE 103

Cena za kus bez DPH
1 008 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 220CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 220
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Minimální objednávka od COLOS je 10 000 CZK
Pro více informací nás kontaktujte na alax@alax.cz
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
prosím zvolte
S čalouněním
Výrobce:
COLOS

Odolný nábytek COLOS  Dostupný pro každého Mladá italská firma COLOS vznikla v roce 2013. Založila ji společnost Cerantola SPA s ambicí koncipovat a vyvíjet cenově dostupné a...

Čalouněný podsedák TORRE 103

dopřejte si maximální komfort

Jednoduchý podsedák TORRE o průměru 38 cm od značky Colos posune pohodlnost židlí a stoliček TORRE o několik levelů výš. Model nabízíme v pestré škále odstínů čalounění. Podsedák bude perfektním řešením i pro jiné modely židlí v podobném tvaru a velikosti. Díky odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen terasu a jiné venkovní prostory, ale také domácí jídelny, interiér restaurace či bistra.

Kolekce inspirovaná tradičními bistro židlemi

Řada sedacího nábytku TORRE je harmonickým výsledkem kombinace archaické geometrie a propracovanějších křivek. Modely mají schopnost přizpůsobit se nejrůznějšímu prostředí. Jsou perfektním řešením pro moderní, tradiční, vnitřní i venkovní prostory. K dispozici jsou židle nebo stoličky z polypropylenu, které mají schopnost vertikálního stohování, což umožňuje efektivní využití prostoru, kdykoli je potřeba.

Díky svému univerzálnímu a nadčasovému designu a velké barevné škále se židle hodí nejen do restauračních zařízení, ale i do domovů. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Průměr (mm) 380
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Catalogo Generale Colos 2019.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Židle TORREŽidle TORRE

Židle TORRE

COLOS3 107 CZK
Doprava zdarma
Stolička TORRE SStolička TORRE S

Stolička TORRE S

COLOS2 439 CZK