Konferenční stolek IBIZA

Cena za kus bez DPH
4 395 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 318CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
10 636
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CONTRAL - logo

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

Konferenční stolek IBIZA

ideální k venkovnímu posezení

Konferenční stolek IBIZA je skvělým parťákem pro každé venkovní posezení. Minimalistický design je podtrhnutý celokovovou konstrukcí z vysoce kvalitního hliníku, která je na závěr stříkaná lakem komaxit. Díky odolnosti použitých materiálů dokáže stůl přečkat nejednu nepřízeň počasí a počítá i s intenzivním používáním. Stolek si můžete vybrat ve dvou barevných provedeních se čtvercovou deskou.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 2
Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 400
Celková výška (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.05
Hmotnost produktu (kg) 3
Hmotnost balení (kg) 6
Materiál polyester, hliník
Venkovní použití Ano

Katalog
CAT_CONTRAL 2021 minima.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE