Židle ALESSIA

 
Výrobce:
CONTRAL - logo

CONTRAL - Outdoorový nábytek z Itálie Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže na nábytek značky Contral můžete...

DESIGN:
Tým Contral
Tým Contral

Elegantní židle ALESSIA

ideální volba do exteriérů

Židle ALESSIA od renomované značky CONTRAL v sobě snoubí precizní provedení s italským citem pro eleganci. Může se pyšnit jedinečným designem, který je zvýrazněn efektním výpletem z PVC tkaniny. Konstrukci pak tvoří pevný hliníkový rám, jenž zajišťuje vysokou odolnost i praktičnost celé židle. Právě díky tomu je tolik vhodná pro venkovní použití, přičemž potěší také stohovatelností. S tímhle kouskem zkrátka nelze šlápnout vedle. K dostání ve 2 barevných provedeních.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL
 

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 570
Hloubka (délka) (mm) 570
Celková výška (mm) 780
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 6,625
Hmotnost balení (kg) 26
Objem balení (m3) 0,4
Počet kusů v balení 4
Záruka (měsíce) 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 8
Materiál Lakovaný hliník, syntetické lano
Venkovní použití Ano

Katalog
CAT_CONTRAL 2021 minima.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE