Cena za kus bez DPH
10 271 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 428CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
24 856
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
Výrobce:
CONTRAL - logo

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

DESIGN:
Tým Contral
Tým Contral

Designové křeslo IRIDE

ideální volba do malebných exteriérů

Křeslo IRIDE od renomované značky CONTRAL je skvělým představitelem italského citu pro design a eleganci. Originální design zajišťuje především opěradlo potažené vícebarevnou syntetickou tkaninou, která vdechne nový život naprosto každému prostoru. Ladné linie jsou podtrhnuty nevšedním hliníkovým rámem, který je stříkaný komaxitem a stará se o vysokou odolnost a praktičnost křesla. Odnímatelné polštáře jsou pak vyrobeny ze 100% polyesterové tkaniny odpuzující vodu. Zažijte posezení plná kouzelných momentů s křeslem IRIDE.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 2
Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 590
Celková výška (mm) 770
Výška sedáku (mm) 470
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.12
Hmotnost produktu (kg) 7.5
Hmotnost balení (kg) 15
Materiál polyester, hliník, syntetické lano
Venkovní použití Ano

Katalog
CAT_CONTRAL 2021 minima.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE