Modulová sedací sestava Glamour

 
Výrobce:
Doimo Salotti

Designové pohovky DOIMO SALOTTI Kvalitní italský nábytek  Společnost Doimo Salotti , která byla založena roku 1968 v Itálii , má více než 50leté zkušenosti ve světě designového...

DESIGN:
Silvia Prevedello
Silvia Prevedello

Silvia Prevedello , absolventka Fakulty architektury na Benátské univerzitě, úspěšně spojila designovou stránku své profese s vrozeným talentem pro dekorativní umění, fotografii a design. Je...

Luxusní modulová sedací sestava GLAMOUR

Půvab a elegance

Elegance a rafinovanost jsou neoddělitelnými výsadami modulové sedací sestavy GLAMOUR. Nese v sobě lehký design retra v moderním provedení s ozdobným čalouněním s knoflíčky. Pohovka má neformální styl a je tvořena z pohodlných sedadel s nízkým opěradlem. Všechny polštáře jsou vyrobeny z peří v kombinaci s polyuretanovou pěnou pro podporu, ale zároveň i jemnost a pohodlí. GLAMOUR sestava krásně zapadne do noblesního, mladého a dynamického prostředí. Díky modulárnosti si můžete sestavu jednoduše přizpůsobit vašemu interiéru.


Jak vybrat tu správnou sedačku


Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje, je tedy třeba vybrat takovou, která je nejen designová, ale také funkční. Na co se musíte při jejím nákupu zaměřit? A jaké typy najdete na trhu? To jsme pro vás shrnuli do našeho videa.

Objevte společnost Doimo

Italská společnost Doimo Salotti byla založena v roce 1968 a má opravdu velké zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku. Ve své práci spojuje pověstnou italskou řemeslnou kvalitu s inovativními výrobními postupy. Funkčnost a krása jsou slova, které charakterizují všechny výrobky, pod kterými je tato firma podepsaná. Dnes se Doimo specializuje hlavně na výrobu luxusních sedacích souprav a spolupracuje se špičkovými světovými designérskými studii na interiérových instalacích a výrobě zakázkových produktů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Materiál plast, textil

Katalog
scheda-tecnica-dimensioni-glamour.pdf
DOIMO SALOTTI - katalog SOFA BED 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Pohovka Glamour 206 cmPohovka Glamour 206 cm

Pohovka Glamour 206 cm

Doimo Salotti116 546 CZK
Doprava zdarma
Pohovka Glamour 236 cmPohovka Glamour 236 cm

Pohovka Glamour 236 cm

Doimo Salotti123 880 CZK
Doprava zdarma
Pohovka Glamour 366 cm - rohováPohovka Glamour 366 cm - rohová

Pohovka Glamour 366 cm - rohová

Doimo Salotti211 024 CZK
Doprava zdarma
Pohovka Glamour 266 cmPohovka Glamour 266 cm

Pohovka Glamour 266 cm

Doimo Salotti133 922 CZK
Doprava zdarma
Pouf GlamourPouf Glamour

Pouf Glamour

Doimo Salotti35 644 CZK