Modulová sedací sestava Newton

 
Výrobce:
Doimo Salotti

Designové pohovky DOIMO SALOTTI Kvalitní italský nábytek  Společnost Doimo Salotti , která byla založena roku 1968 v Itálii , má více než 50leté zkušenosti ve světě designového...

DESIGN:
Angelo Armanno
Angelo Armanno

Angelo Armanno se věnuje vytváření nových konceptů pro nábytkové showroomy. Tvoří návrhy vybavení podle marketingových projektů zaměřených na dosažení prodejního cíle, poskytuje poradenství...

Designová modulová sedací sestava NEWTON

Rebelie v designovém provedení

Všechny prvky, které tvoří rebelskou sedací sestavu NEWTON, jsou na sobě nezávislé. Vznikají tak neomezené možnosti sestavení vznikají díky modulárním prvkům, které lze libovolně přesouvat. Sedací sestava se stane jedinečným a originálním kusem nábytku, který je moderní a funkční zároveň. Velká sedadla byla navržena tak, aby nabízela ideální oporu a spoustu pohodlí, to vše díky diferencované vrstvě polstrování včetně měkkého elastického polyuretanu a husího peří. Potah sedací sestavy NEWTON z látky, mikrovlákna nebo ekokůže je snímatelný, kovová podnož je k dispozici v několika různých provedeních. Rozmanitost sedací sestavy NEWTON vám zajišťuje svobodu při vytváření vašich vlastních představ o dokonalém interiéru.

Jak vybrat tu správnou sedačku


Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje, je tedy třeba vybrat takovou, která je nejen designová, ale také funkční. Na co se musíte při jejím nákupu zaměřit? A jaké typy najdete na trhu? To jsme pro vás shrnuli do našeho videa.

Objevte společnost Doimo

Italská společnost Doimo Salotti byla založena v roce 1968 a má opravdu velké zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku. Ve své práci spojuje pověstnou italskou řemeslnou kvalitu s inovativními výrobními postupy. Funkčnost a krása jsou slova, které charakterizují všechny výrobky, pod kterými je tato firma podepsaná. Dnes se Doimo specializuje hlavně na výrobu luxusních sedacích souprav a spolupracuje se špičkovými světovými designérskými studii na interiérových instalacích a výrobě zakázkových produktů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Materiál kov, textil

Katalog
scheda-tecnica-dimensioni-newton.pdf
DOIMO SALOTTI - katalog SOFA BED 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony