Cena za kus bez DPH
80 430 CZK
Cena za kus včetně DPH
97 320CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
97 320
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Catia
Cindy
Cloe
Diletta
Dixi
Demin
Desi
Emi
Elena
Erika
Evia
Koženka
Mikrovlákno
Fashion
Fay
Florence
Pamela
Renee
Rachele
Scarlet
Selene
Softouch
Stone
Ursula
Ulissa
Výrobce:
Doimo Salotti

Designové pohovky DOIMO SALOTTI Kvalitní italský nábytek  Společnost Doimo Salotti , která byla založena roku 1968 v Itálii , má více než 50leté zkušenosti ve světě designového...

DESIGN:
Deco Studio
Deco Studio

Studio Decò Group bylo založeno v roce 1996 jako interiérové studio - se zaměřením na látky, závěsy a designové čalounění - a postupně se rozvíjelo prostřednictvím vystavování speciálních...

Elegantní pohovka VISION - 196 cm

Interiérový luxus

Pohovka VISION vykouzlí okamžitý pocit pohody. Důvodem jsou velice komfortní polstrované polštáře ze směsového peří. Design pohovky VISION v sobě nese jednoduchou ergonomii a designový luxus. Pohovka se vyznačuje svými velkorysými tvary konstrukce a širokými opěrkami, což přináší kromě většího pohodlí také zvýšenou bezpečnost. Pohovku si můžete přizpůsobit přesně podle vašeho vkusu díky nepřebernému množství možností čalounění potahu, který je v látkové variantě snímatelný a v kožené verzi vždy nesnímatelný.

Jak vybrat tu správnou sedačku


Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje, je tedy třeba vybrat takovou, která je nejen designová, ale také funkční. Na co se musíte při jejím nákupu zaměřit? A jaké typy najdete na trhu? To jsme pro vás shrnuli do našeho videa.

Objevte společnost Doimo

Italská společnost Doimo Salotti byla založena v roce 1968 a má opravdu velké zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku. Ve své práci spojuje pověstnou italskou řemeslnou kvalitu s inovativními výrobními postupy. Funkčnost a krása jsou slova, které charakterizují všechny výrobky, pod kterými je tato firma podepsaná. Dnes se Doimo specializuje hlavně na výrobu luxusních sedacích souprav a spolupracuje se špičkovými světovými designérskými studii na interiérových instalacích a výrobě zakázkových produktů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1960
Hloubka (délka) (mm) 980
Celková výška (mm) 850
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 1,20
Hmotnost produktu (kg) 89
Materiál plast, textil

Katalog
scheda-tecnica-dimensioni-vision.pdf
DOIMO SALOTTI - katalog SOFA BED 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Pohovka Vision 220 cmPohovka Vision 220 cm

Pohovka Vision 220 cm

Doimo Salotti102 308 CZK