Set dřevěných nožiček PREMIUM pro postel SAVOY

Cena za kus bez DPH
908 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 099CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 099
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
prosím zvolte
Výrobce:
FBF bed & more

Kvalitní spánek s FBF bed & more Postele, matrace a lůžkoviny FBF bed & more je předním výrobcem springbox postelí s téměř 70letou historii. Sortiment FBF bed & more...

Dřevěné nožičky PREMIUM pro postel SAVOY

z bukového dřeva


FBF nabízí k postelím velký výběr samostatně dokoupitelných podnoží, které lze objednat zvlášť jako příslušenství - pro šířku postele do 150 cm nabízíme set 2 standardních nožiček se 2 nožičkami s kolečky, pro šířku postele nad 160 cm 4 standardní nožičky a 2 nožičky s kolečky. Dřevěné nožičky PREMIUM jsou vyrobeny ze světlého bukového dřeva. Výšku nožiček si můžete vybrat v nabídce vpravo.

Objevte svět poklidného spánku FBF bed & more

FBF je předním výrobcem springbox postelí s téměř 70letou historii. V sortimentu FBF bed & more najdete široký výběr textilních výrobků určený do hotelů a restaurací. Kromě springbox postelí nabízí také matrace, potahy, čelní desky, lůžkoviny, ubrusy nebo froté ručníky. Když přijde na vybavování hotelu, nemůže zvolit lépe.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 110 / 150
Průměr (mm) 55
Záruka (měsíce) 24
Materiál buk - masiv

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty