Odpadkový koš BERMUDA JUMBO

Cena za kus bez DPH
12 559 CZK
Cena za kus včetně DPH
15 196CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
15 196
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Finbin - logo

Vybavení veřejného prostoru FINBIN Design pro městské prostředí FinBin je rodina produktů pro vybavení veřejného prostoru. FinBin je dceřinou značkou společnosti Lehtovuori Oy jejíž...

DESIGN:
YRJÖ OJANEN
YRJÖ OJANEN

Yrjö Ojanen je bývalý generální ředitel rodinné společnosti Lehtovuori Oy, která své výrobky exportuje pod značkou FinBin . Nyní se Yrjö Ojanen zabývá především vývojem a designem produktů....

Velkoobjemový odpadkový koš BERMUDA JUMBO

Když potřebujete víc místa

Odpadkový koš Bermuda Jumbo od FinBin má skvělý design a ještě více místa pro váš odpad! Nádoba s povrchovou úpravou z nerezové oceli o objemu 200 l je připravena pro odpadkový pytel až do 200 l. Černé metalické plastové víko lakované komaxitem má dostatečně velký otvor 30 x 30 cm. Víko navíc díky speciálnímu tvaru brání vstupu kyslíku do nádoby a eliminuje tak nebezpečí požáru.

I tento model si po obvodu víka můžete přizpůsobit praktickými samolepkami označujícími konkrétní typ odpadu. I ve větším provedení tak odpadkový koš FinBin Bermuda Jumbo zůstává stylovým doplňkem do široké škály interiérů.

Odolná kolekce Bermuda

Kolekce stylových odpadkových košů FinBin Bermuda v sobě kombinuje elegantní design s důrazem na bezpečnost. Speciální tvar víka zamezuje přístup kyslíku do nádoby a tím zabraňuje vzniku požáru. Produkty FinBin jsou bezpečné a kvalitní, jsou proto skvělou volbou pro použití v nákupních centrech, letištích, hotelech, v kancelářských prostorách a na dalších veřejných místech.

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované nerezové oceli a v případě varianty černé metalické barvy jsou ošetřeny práškovým lakováním. Víka z odolného plastu a kvalitní zpracování všech detailů zaručují dlouhou životnost výrobků i na místech s vysokou zátěží.

Široký sortiment řady Bermuda nabízí možnost výběru z několika variant - od samostatných odpadkových košů (SINGLE a JUMBO) po dělené recyklační koše se dvěmi, třemi, či čtyřmi otvory (DOUBLE, TRIPLE a QUAD). Jednotlivé zásobníky mohou být označeny barevnými nálepkami pro různé druhy odpadu. K dispozici je i víko s kulatým otvorem určené pro lahve a plechovky (v případě zájmu o toto víko nás prosím kontaktujte).


Rozlišovací nálepky

Nálepky pro odpadkové koše řady Bermuda jsou dostupné ve 4 variantách v anglickém jazyce. Je možné vytvořit nálepky na míru dle vašich požadavků.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

  • GENERAL WASTE (směsný odpad) - bílá
  • MIXED RECYCLABLES (recyklovatelné materiály) - zelená
  • PLASTIC BOTTLES (plastové lahve) - červená
  • NEWSPAPER & MAGAZINES (noviny a časopisy - papír) - modrá

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 560
Hloubka (délka) (mm) 560
Celková výška (mm) 880
Hmotnost produktu (kg) 21
Materiál kov, plast

Katalog
FINBIN_Bermuda Jumbo.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN_web.pdf
katalogi_1-2020-EN.pdf
3D prvky
FINBIN_Bermuda Jumbo.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA TRIPLE
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA DOUBLE
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA QUAD
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA VISTA TRIPLE
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE