Odpadkový koš EDGE 100 pro směsný odpad

Cena za kus bez DPH
8 451 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 226CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 226
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Finbin - logo

Vybavení veřejného prostoru FINBIN Design pro městské prostředí FinBin je rodina produktů pro vybavení veřejného prostoru. FinBin je dceřinou značkou společnosti Lehtovuori Oy jejíž...

DESIGN:
YRJÖ OJANEN
YRJÖ OJANEN

Yrjö Ojanen je bývalý generální ředitel rodinné společnosti Lehtovuori Oy, která své výrobky exportuje pod značkou FinBin . Nyní se Yrjö Ojanen zabývá především vývojem a designem produktů....

Základní odpadkový koš EDGE 100 pro směsný odpad

Kvalitní a nadčasový

Hledáte univerzální a stylové řešení pro všechny druhy odpadu? Odpadkový koš FinBin Edge 100 disponuje zásobníkem o objemu 100 l, kam pohodlně vložíte pytel až na 150 l. Umístit jej můžete na praktický integrovaný otočný držák.

Odpadní zásobník si lze vybrat v povrchové úpravě z nerezové oceli nebo lakovaný černým metalickým komaxitem. Celá skříňka je navíc uzamykatelná. Mírně vnořený čtvercový otvor zásobníku má rozměry 16 x 16 cm.

Tento univerzální model je vhodný pro všechny typy veřejných interiérů a zaujme i možností označení samolepkami po obvodu víka. Můžete tak na první pohled odlišit typ odpadu, pro který je váš koš určen.

Minimalistická řada FinBin Edge

Nadčasová kolekce FinBin Edge vyniká svým nekomplikovaným designem. Jednotlivé produkty lze flexibilně kombinovat - vzniká tak unikátní recyklační stanice, která se dokáže přizpůsobit potřebám jakéhokoliv prostoru. Samozřejmostí je vysoká kvalita zpracování a důraz je kladen i na bezpečnost. Speciální tvar víka zamezuje přístup kyslíku do nádoby a tím zabraňuje vzniku požáru. Díky svému jednoduchému vzhledu jsou modely z řady Edge vhodné zejména pro univerzitní kampusy, muzea, nemocnice, sportovní haly, kongresová centra, kancelářské a jiné veřejné prostory.

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované nerezové oceli a v případě varianty černé metalické barvy jsou ošetřeny práškovým lakováním. Kvalitní zpracování všech detailů zaručuje dlouhou životnost výrobků i na místech s vysokou zátěží.

Široký sortiment řady Edge nabízí možnost výběru z několika variant recyklačních otvorů. Čtvercový, mírně vnořený otvor pro nádobu určenou pro směsný odpad, kulatý otvor na lahve a plechovky, obdélníkový pro papírový odpad a kombinace kulatého a obdélníkového otvoru pro recyklovatelné materiály. Zásobníky mohou být označeny barevnými nálepkami pro různé druhy odpadu. K dispozici jsou spojovací díly mezi jednotlivé nádoby (v případě zájmu o tyto spojovací komponenty nás prosím kontaktujte).


Rozlišovací nálepky

Nálepky pro odpadkové koše řady Edge jsou dostupné ve 4 variantách v anglickém jazyce. Je možné vytvořit nálepky na míru dle vašich požadavků.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

  • WASTE (směsný odpad) - černá
  • RECYCLABLES (recyklovatelné materiály) - světle modrá
  • CANS & BOTTLES (lahve a plechovky) - modrá
  • PAPER (papír) - zelená

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 560
Hloubka (délka) (mm) 560
Celková výška (mm) 880
Hmotnost produktu (kg) 21
Materiál kov, plast

Katalog
Edge litter bin connection.pdf
EDGE_fire-safety.pdf
FINBIN edge waste.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN_web.pdf
katalogi_1-2020-EN.pdf
3D prvky
FINBIN edge waste.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE