Výrobce:
Fornasarig

Italaské židle a křesla FORNASARIG Moderní nábytek se zárukou Fornasarig je italská firma, která už po čtyři generace vyrábí moderní a inovativní designový sedací nábytek, má tedy...

DESIGN:
Shin Azumi
Shin Azumi

Shin Azumi se narodil v roce 1965 v japonském Kóbe a v současné době žije v Londýně. Po ukončení magisterského studia na Royal College of Art v Londýně v roce 1994 začal pracovat jako...

Stylová židle Kite lounge

Design inspirovaný Japonskem

Designér Shin Azumi pro židli Kite našel inspiraci v tradičních japonských dracích plujících v podzimním větru. Je formální, elegantní a její ergonomický tvar poskytuje oporu bedrům a celému tělu. Konstrukce je vyrobena z bukového dřeva v několika odstínech moření a čalounění je k dispozici v několika variantách textilií. Certifikát CATAS potvrzuje vhodnost do vysoce frekventovaných prostor, je tedy ideální volbou do restauračních zařízení či hotelu. Stejně tak dobře ale bude vypadat v obývacím pokoji či jídelně.

Rozměry: 66 x 67 x 70 (šířka x hloubka x výška), výška sedáku - 41- 55 cm

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.

Fornasarig: Moderní značka s tradicí

Čisté linie nábytku od italské firmy Fornasarig si zamilujete, ať už vyznáváte minimalismus, klasiku nebo fandíte moderním tvarům. Estetické kolekce vybaví hotely, restaurace, kancelářské prostory, univerzitní haly, banky i designové bydlení. Kvalitní židle i ostatní kousky vznikají v Itálii ve spolupráci s designéry světových jmen a najdete je v interiérech napříč všemi kontinenty. Materiály jako dřevo, kov a textil zaručují trvanlivost i odolnost. To potvrzuje i 10 letá záruka.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 660
Hloubka (délka) (mm) 670
Celková výška (mm) 700
Výška sedáku (mm) 410-550
Materiál buk - mořený, polyuretan, látka/vlna/kůže/koženka

3D prvky
Kite_KIL201_2D_FORNASARIG.dwg
Kite_KIL201_3D_FORNASARIG.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony