Barová židla NUTA, nízká

Cena za kus bez DPH
2 497 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 021CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
12 085
Dostupnost: Do 5 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

DESIGN:
Favaretto & Partners
Favaretto & Partners

Favaretto & Partners je studio sídlící v italském Padově na severovýchodě Itálie, které bylo založeno roku 1973 architektem Paolem Favarettem . Společnost má skoro padesátiletou zkušenost...

Nízká designová barová židle NUTA

pro vaše komerční i bytové prostory


Minimalistická, elegantní, univerzální. Barová židle NUTA z technopolymeru se pyšní vytříbeným a nadčasovým stylem, kterému to bude slušet jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorech. Díky svému provedení je židle odolná a snadná na údržbu. Designérské studio Favaretto & Partners vsadilo na moderní vzhled, díky kterému vám kousek bude dělat společníka po mnoho dlouhých let. Vybírat můžete z osmi různých barev a lze pořídit i vysokou verzi.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 4
Šířka (mm) 485
Hloubka (délka) (mm) 470
Celková výška (mm) 920
Výška sedáku (mm) 680
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,37
Hmotnost produktu (kg) 5
Hmotnost balení (kg) 20
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 6
Materiál Technopolymer
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty