Kulatý stůl MUG

Cena za kus bez DPH
6 163 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 457CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 457
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
GABER - logo

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Designový kulatý stůl MUG

Uplatnění najde v restauraci i v domácnosti.

Bez pořádného stolu se neobejde žádný interiér - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek kávy či knihu nebo na něm naservírovat večeři či pořádat pracovní schůzku. Designový jídelní stůl MUG s kruhovou stolovou deskou z kompaktu je tím pravým kouskem pro vaše domácnosti i komerční prostory. Kousek, který vytvořilo designérské studio Eurolinea, stojí na technopolymerové podnoži a bude mu to slušet nejen v interiérech, ale i na zahradách a terasách.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 600-1000
Hloubka (délka) (mm) 600-1000
Celková výška (mm) 740
Rozměr / průměr stolové desky (mm) Ø600, Ø680, Ø800, Ø1000
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,13-0,67
Hmotnost produktu (kg) 33
Materiál kompakt, technopolymer
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Stůl MUG

Stůl MUG

GABER6 608 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE