Stolní akustický panel TUNE 80

Cena za kus bez DPH
9 959 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 050CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 050
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
K - King fabric
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

DESIGN:
Forsix
Forsix

Designovou dílnu FORSIX tvoří šestice doplňujících se duší, které díky své interdisciplinární orientaci spolupracují na komplexní tvorbě. Jsou to experti na průmyslový a environmentální design,...

Elegantní stolní akustický panel TUNE 80

Pro vaše pracovny a kanceláře


Věděli jste, že rušivé pracovní prostředí vede ke snížení efektivity a pozornosti? Proto jsme pro vás připravili řešení v podobě stolního akustického panelu TUNE 80. Ten tlumí všechen nepříjemný hluk, zajišťuje soukromí a vylepšuje pohodu na pracovišti. Panel je připevněn k desce stolu a je čalouněný v jedné z šesti látek. Kromě stolního panelu je k dispozici také panel stojací.

Řekněte sbohem hluku


Oblíbené kanceláře typu open space mají spoustu výhod, ale nejčastější nepříjemnosti jsou způsobeny hlukem, který ruší při práci. Jednoduchým a zároveň elegantním řešením jsou akustické panely. Stojící nebo stolní panely z kolekce TUNE pohlcující zvuk jsou navrženy tak, aby poskytovaly eleganci a zároveň zajišťovaly přesnou funkci snižující zvuky. Panely, které vytvořilo studio Forsix, lze použít také jako dělící stěny k vymezení pracovních prostor a k vytvoření soukromí, například v čekárnách nebo konferenčních prostorech.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1500
Celková výška (mm) 800
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,125
Hmotnost produktu (kg) 10
Hmotnost balení (kg) 10
Materiál Čalounění, kov

Katalog
gaber-scheda-tune.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Novinka
Nástěnný akustický panel TUNE 80 s poličkouNástěnný akustický panel TUNE 80 s poličkou
Doprava zdarma
Stojací akustický panel TUNE 80Stojací akustický panel TUNE 80
Doprava zdarma
Novinka
Stojací akustický panel TUNE 100Stojací akustický panel TUNE 100