Věšák LUX

Cena za kus bez DPH
3 329 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 028CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 028
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

DESIGN:
Eurolinea
Eurolinea

Společnost Eurolinea je výsledkem dlouholetých zkušeností s navrhováním plastů. Navrhuje od nábytku, jako jsou stoly židle nebo taburety, až po výrobky pro domácnost a obaly, jako jsou různé...

Minimalistický věšák LUX

Do všech moderních interiérů


Na kabáty, na sako i na drobné doplňky. Věšáky jsou nepostradatelnými pomocníky snad v každém prostoru a věšák LUX z dílny studia Eurolinea není výjimkou. Hliníkový věšák se pyšní prvky z technopolymeru, které lze zvolit ve třech barevných provedení. Zůstanete u klasické černé nebo zvolíte výraznou modrou? 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,1
Hmotnost produktu (kg) 11
Hmotnost balení (kg) 11
Materiál Hliník, techno-polymer

Katalog
gaber-scheda-lux.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony