Výškově stavitelný stůl AZIONE

Cena za kus bez DPH
29 798 CZK
Cena za kus včetně DPH
36 056CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
36 056
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Designový výškově stavitelný stůl AZIONE

Do všech pracovišť


Bez pořádného pracovního stolu se neobejde žádná domácí pracovna ani kancelář. Je důležité vybrat takový kousek, který má nejen špičkový design, ale také vám pomůže vytvořit zdravé pracovní návyky. A přesně takový je výškově nastavitelný stůl AZIONE. Výška stolové desky se nastavuje pomocí ovládače, který funguje přes bluetooth. Vybírat můžete nejen z několika velikostí a barev stolové desky, ale také z černé a bílé podnože. Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte naše odborníky, kteří vám velmi rádi poradí. 

Jak vybrat výškově stavitelný stůl?


Rozsah zdvihu, mechanismus polohování, nosnost, příslušenství a design. Pří výběru polohovacího stolu musíte brát v potaz hned několik aspektů, což může být pěkný oříšek. Abychom vám jeho nákup co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás krátké video s nejdůležitějšími radami a tipy.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1400 - 1800
Hloubka (délka) (mm) 800 - 900
Celková výška (mm) 620 - 1270
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,80
Hmotnost produktu (kg) 33
Hmotnost balení (kg) 33
Materiál lakovaný kov, lamino
Venkovní použití Ano

Katalog
gaber-scheda-azione.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty