Závěsný květináč CULTURE

Cena za kus bez DPH
20 775 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 138CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 138
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Minimalisický závěsný květináč CULTURE

pro milovníky rostlin


Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v minimalistickém závěsném květináči CULTURE, který je díky svému provedení bytelný a odolný. Kousek z černě lakovaného hliníku se závěsným sloupkem je k dispozici ve dvou velikostech. Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,20
Hmotnost produktu (kg) 11
Hmotnost balení (kg) 11
Materiál lakovaný hliník

Katalog
gaber-scheda-culture.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony