Komforní polohovací pečovatelské křeslo GAVOTA C1

Cena za kus bez DPH
11 893 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 391CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 391
Dostupnost: Na vyžádání
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Linea
Mango
Amalia
Carabu
Catania
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
JECH - logo

JECH - kvalitní nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví Firma JECH je na českém trhu už od roku 1990, kdy vykročila po cestě za vaším pohodlím. Firma JECH sídlí v Orlických horách,...

Komfortní polohovací pečovatelské křeslo GAVOTA C1

Pohodlné a stabilní pečovatelské křeslo s masivní konstrukcí z mořeného bukového dřeva, pevnými nebo výškově stavitelnými područkami a čalouněným sedákem a opěrákem typu Classic. Opěrák a podložka jsou polohovatelné. Čalounění je snímatelné a je k dispozici v mnoha materiálových a barevných provedeních. Pod čalouněním sedáku je použit tekutinám nepropustný materiál, který chrání křeslo před protečením a poškozením.

Ke křeslu lze objednat řadu doplňků pro zvýšení jeho funkčnosti: jídelní desku, držák na tiskoviny, držák berlí, infuzní podpěru ruky, infuzní stojan, držák sběrného sáčku na moč. Možnost přiobjednání náhradního potahu čalounění na vyžádání. Možnost doobjednání mezilýtkového klínu na vyžádání. 

Pečovatelské křeslo GAVOTA bylo speciálně vyvinuto pro osoby se sníženou pohyblivostí a jeho cílem je usnadnit těmto osobám i lidem, kteří o ně pečují, život. Je řešeno jako modulární systém, s jehož pomocí lze přesně nakonfigurovat jeho konečnou podobu podle požadavků a potřeb každého uživatele. Je dokonalým pomocníkem v paliativní péči a péči o osoby nacházejících se v domovech důchodců, nemocnicích, domovech s pečovatelskou službou a denních stacionářích.

Křeslo GAVOTA splňuje nejvyšší standardy pro tento druh sedacího nábytku. Spojuje vysoce kvalitní design a dokonalé provedení s pohodlím a relaxací a přitom vysokou funkčností a praktičností. Svou kvalitou a vybaveností uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 1140
Výška sedáku (mm) 470
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE