Židle STEP B

Cena za kus bez DPH
4 004 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 845CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 845
Dostupnost: Více jak 5 měsíců
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Florida
Vegas
Vinytol
Amaral
Duo
Hofn
Keops
Minerva
Moon
Mystic
Otaru
Simira
Sonnet
Sublim
Toucan
Valencia
Victory
Výrobce:
JECH

Zdravotnický nábytek JECH Vybavení pro pečovatelství Firma Jech vykročila po cestě za vaším pohodlím již od roku 1990. Se sídlem v Orlických horách s pomocí předních designérů...

Pohodlná židle STEP B

Na vlně minimalismu


Minimalistická židle STEP B kombinuje štíhlé dřevěné linie s čalouněním. Díky svému přizpůsobivému vzhledu a velké paletě odstínů se hodí do všech domácnostní, ale své využití najde i jako konferenční židle. Konstrukce je vytvořena z lamel z 23 vrstev bukové dýhy, zpracované na vysokofrekvenčním lisu. O vaše pohodlí se postará čalounění sedák a opěrák.


Nábytek JECH pečuje o zdraví

Kromě klasického sedacího nábytku se česká firma JECH specializuje na kousky pro pečovatelství a zdravotnictví. Ukázkové řemeslné zpracování i bytelné materiály v mnoha dostupných variantách jsou hlavními přednostmi, které pomohly získat i řadu prestižních ocenění. Záruka 5 let je jen dalším důkazem, že trvanlivost a kvalita jsou na prvním místě. Polohovací křesla nebo speciální ergonomické židle pomohou usnadnit péči o vaše blízké jak v domácím prostředí, tak ve zdravotnických zařízeních. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 500
Celková výška (mm) 790
Záruka (měsíce) 24

Katalog
katalog-jech-2020-cs.pdf
health-nursing-2019-cs.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Židle STEP AŽidle STEP A

Židle STEP A

JECH4 845 CZK