Lounge křeslo LCP

Cena za kus bez DPH
38 088 CZK
Cena za kus včetně DPH
46 086CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
46 086
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
Výrobce:
Kartell - logo

Kartell – design s emočními rysy V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro automobilový průmysl. O 14...

DESIGN:
Maarten van Severen
Maarten van Severen

Tento belgický nábytkový a interiérový designér pocházel z umělecké rodiny - jeho otec byl abstraktní malíř a bratr designér. Vystudoval architekturu v Gentu a poté začal navrhovat také nábytek....

Designové lounge křeslo LCP

Pro náročné milovníky originality

Designové lounge křeslo LCP vzniklo pod hlavičkou belgického designéra Maartena van Severena. Je vyrobené z jednoho kusu metakrylátu PMMA tvořícího zcela nový inovativní model. Zrodil se díky exkluzivní technologii umožňující zachování formální čistoty výrobku. LCP je elastické, měkké a odolné navzdory svému éterickému vzhledu. Tento sofistikovaný kousek potěší oko každého znalce designu. Jeho rozměry jsou 48,5 x 80 x 70 cm (šířka x hloubka x výška).


Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 485
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 700
Výška sedáku (mm) 310
Hmotnost produktu (kg) 18,8 / 24,6
Objem balení (m3) 0,488
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál PMMA

Katalog
LCP.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE