Cena za kus bez DPH
37 485 CZK
Cena za kus včetně DPH
45 357CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
45 357
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Skleněná deska
prosím zvolte
Transparentní plast - Technopolymer
Výrobce:
Kartell - logo

Italská domácnost Kartell  Kreativní nábytek z Milána V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro...

DESIGN:
Philippe Starck
Philippe Starck

Philippe Starck , světoznámý tvůrce s mnohostrannou invencí, se vždy soustředí na to podstatné, na svou vizi: „tvorba, ať už má jakoukoli podobu, musí zlepšit život co největšímu počtu lidí.“...

Elegantní plastový stůl Sir Gio

Ideální kousek pro milovníky designu

Tento stůl, který navrhl známý designér Phillipe Starck, reprezentuje inovativní posun v použití polykarbonátu. Podnož je vyrobená z formy vytvořené pomocí technologické inovace, která poskytuje plastovému materiálu excelentní stabilitu a podporu skleněné desce. Výrobek je dostupný ve dvou zbarveních podnože a pěti barvách stolové desky. Díky své univerzálnosti bude stůl vhodný jak do méně formálních interiérů, tak i do těch elegantních minimalistických. Rozměr stolu je 129 x 72 cm (průměr x výška). 

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 720
Průměr (mm) 1200
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,351
Hmotnost produktu (kg) 29,0 / 38,0
Materiál deska: tvrzené sklo, noha: technopolymer

Katalog
Sir Gio.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Špičkový design
Stůl Sir Gio

Stůl Sir Gio

Kartell45 357 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE