Cena za kus bez DPH
27 718 CZK
Cena za kus včetně DPH
33 539CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
33 539
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
LaCividina

Čalouněné pohovky a křesla LaCividina  Módní trendy v interiéru LaCividina je italská společnost, která se dostala mezi ty nejlepší díky své přizpůsobivosti módním trendům. Byla...

DESIGN:
Antonio Sciortino
Antonio Sciortino

Antonino Sciortino se narodil v Palermu. Když mu bylo pouhých osm let, začal v ateliéru svého otce kovat železo. Pracoval zejména s měkkým železem, které je relativně poddajné, a proto se s ním...

Vzdušný pouf Ploff

Elegance v lakovaném kovu


Designový pouf Ploff je vytvořen celý z lakovaného kovu a přesto je velmi pohodlný. Díky svému designu působí velmi lehce a vzdušně. Designován je ve třech velikostech, a to o průměrech 70, 90 a 110 cm.

Dokonalý svět La Cividina

LaCividina vytváří a vyrábí kolekce designových křesel a sedacích souprav, které ztělesňují ty nejautentičtější a nejpodstatnější kvality spojené se značkou „Made in Italy“. LaCividina se stala prvním výrobcem polstrovaného nábytku v Itálii, kterému byl udělen „Certifikát italského původu pro nábytek“. Jedná se o formu oficiálního uznání kvality zboží „Made in Italy“ a ukazuje, že výrobní procesy probíhají v Itálii. Nefalšovaná estetika, vysoce kvalitní materiály, dokonalé zpracování a výjimečná organizace: LaCividina spojuje pohodlí a atraktivní design a udržuje italskou manuální kulturu naživu.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 360
Průměr (mm) 700-1100
Záruka (měsíce) 24
Materiál Kov

Katalog
LaCividina_katalog_2018.pdf
Intro_CatalogoMED.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony