LUXY

Kancelářský nábytek LUXY

Luxusní sedací prvky z Itálie

Italská firma LUXY je výrobcem kancelářského nábytku. Když v roce 1976 LUXY začínala, vyráběla pouze židle, postupem času se tato společnost vyvinula ve vysoce specializovanou firmu v oblasti ergonomických a designových kancelářských a jednacích židlí a sedaček. Firma LUXY spolupracuje s designéry, jejichž jména jsou známá v celé Evropě – Massimiliano a Doriana Fuksas, Stefano Getzel, Luca Bressan a další. Dnes v nabídce LUXY najdete kvalitní kancelářské židle, jednací židle, kancelářská křesla a kancelářské sedačky. Společnost zvláštní pozornost upírá na životní prostředí a klade si za cíl vytvářet technologické, moderní a bezpečné produkty dle požadavků svých zákazníků.


Historie značky Luxy

Příběh začíná v roce 1976 v Lonigu v provincii Vicenza. Tato oblast je známá vysokou průmyslovou koncentrací a staletou historií výroby. Z původně malé dílny se značka Luxy poměrně brzy vyvinula v mezinárodní značku specializovanou na výrobu designových sedadel pro prostředí Office a Contract. Společnost Luxy ráda experimentuje s novými nápady, neustále hledá nové hranice pohodlí a designu, díky jejímu solidnímu technologickému know-how a zkušenostem vznikají neustále produkty, které jsou symbolem „Made in Italy“. Produkty Luxy jsou nyní exportovány do více než 40 zemí světa. Jsou výsledkem tvůrčího procesu, který kombinuje vynalézavost, dovednosti a vášeň v územním kontextu Itálie, kde je řemeslná výroba synonymem excelence. 

 

Avantgardní vize z Luxy udělala dynamickou společnost s globálním dosahem, která vedla ke spolupráci s mezinárodně uznávanými designéry, jako jsou Massimiliano a Doriana Fuksas, Mario Ruiz, Favaretto & Partners, Itamar Harari a Stefano Getzel.

Věříme v eleganci, v italskou řemeslnou tradici a v kvalitu našich výrobků. Navrhujeme sedačky pro kancelářské a smulvní prostředí které přináší maximální pohodlí.

Tradice a kvalita z Itálie

Luxy kombinuje řemeslnou a výrobní tradici s inovativním výzkumem, používá nové technologie a rozvíjí dovednosti získané za staletí historie zpracování kůže a textilií, stejně jako inženýrských dovedností odvozených z místní průmyslové tradice. Produkty Luxy nejsou jen symbolem italské výrobní tradice, ale také nepřetržitého průmyslového vývoje, který region vždy charakterizoval. Výroba začíná pečlivým výběrem surovin od místních výrobců, kteří zaručují nejen jejich vysokou kvalitu, ale také jejich udržitelnost

 

Mistři ze společnosti Luxy zaručují, že jsou sedadla vyráběna s důrazem na každý detail, dbají na kvalitní šití na čalounění každého produktu a samozřejmě i ruční montáž podle  tisíciletých výrobních tradic.

Projekty a interiéry Luxy

LVenture Group je investiční holdingová společnost, která investuje do digitálních startupů. V současné době sídlí v centru Říma, v prostorné budově, která pracovníkům může nabídnout kanceláře, zasedací místnosti, místnosti pro workshopy a další firemní zázemí. Design celého prostoru je příjemný a hlavně funkční. Pracovní prostory hubu jsou vybaveny hned několika židlemi značky Luxy. V odpočinkové nebo klientské zóně společnost zvolila židle Epoca a Ribelle v klasické černé barvě, díky kterým prostor podněcuje k produktivitě, spolupráci a kreativitě.

 

Účastnit se motocyklových závodů znamená zažít jedinečné emoce - strach, vzrušení, radost a někdy i zklamání. Společnost Honda v roce 2016 otevřela v Tokiu první závodní halu s restaurací. Velkolepost exteriéru odpovídá jeho interiéru, který je překvapivě prostorný. Interiér má multifunkční místnost vybavenou ližinovými židlemi Epoca od návrháře Stefana Getzela. Křeslo se do tohoto typu interiéru perfektně hodí nejen svými barvami, ale i pohodlným ergonomickým tvarem, který by ve sportovním prostředí neměl chybět. 

 

Do třetice ukážeme projekt Frontiers -  jednoho z největších vydavatelů Open Access časopisů na světě. V návaznosti na vizi udržitelnosti se projekt řídil v duchu „Essential Design“, což zahrnovalo využívání hlavně přírodních materiálů jako je dřevo a sklo a nábytek z Evropy, společnost si proto pohodlná designová křesílka a pohovky Amarcord, od designéra Air Design. Pohovka v nostalgickém stylu v moderní době nachází dokonalou interpretaci.

 

Zobrazit více
LUXY-CATALOGO-2021.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Oblíbené
Pohovka CUBE třímístná
Doprava zdarma
Oblíbené
Pohovka CUBE dvoumístná
Doprava zdarma
Židle EPOCA

Židle EPOCA

LUXY4 052 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Barová židle EPOCA

Barová židle EPOCA

LUXY6 096 CZK
Doprava zdarma
Židle EPOCA dřevěná
Doprava zdarma
Jednací židle EPOCA EP8
Multisedák EPOCA

Multisedák EPOCA

LUXY14 800 CZK
Doprava zdarma
Jednací židle ESSENZIALE 9220
Doprava zdarma
Oblíbené
Křeslo CUBE

Křeslo CUBE

LUXY37 246 CZK
Doprava zdarma
Lavice CUBE

Lavice CUBE

LUXY23 116 CZK
Doprava zdarma
Lavice CUBE dvoumístná
Doprava zdarma
Oblíbené
Lavice CUBE třímístná
Doprava zdarma
Židle EPOCA EP1 částečně polstrovaná
Doprava zdarma
Židle EPOCA polstrovaná
Doprava zdarma
Špičkový design
Židle EPOCA EP2 s dřevěnou podnoží - částečně polstrovaná
Doprava zdarma
Židle EPOCA EP3 s ližinovou podnoží
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE