MAGIS - plasty a jejich údržba

Materiál 

Společnost Magis k výrobě využívá několik druhů plastových materiálů. Přímý výběr materiálu závisí na konečném vizuálu a požadavkům na životnost produktu. Aby materiál vyhověl všem striktním testům kvality, přidávají se do něj většinou příměsi.

Všechny plastové výrobky značky Magis jsou kompletně recyklovatelné. Další výhodou pro životní prostředí je jejich dlouhý životní cyklus. Všechny produkty a jejich části jsou celobarevné (nikoliv natírané) s výjimkou metalické stříbrné barvy z kolekce Bombo Family. Nejhojněji užívá polypropylen a ABS. 

Čištění plastu 

K čištění doporučujeme používat mokrý nebo suchý měkkčí hadr. Pokud to situace vyžaduje, použijte mýdlo s neutrálním PH rozpuštěné ve vodě. Drátěnka k čištění není vhodná, protože by na povrchu mohla zanechat škrábance. Vyhněte se také užití čističů obsahující kyselinu, rozpouštědla nebo amoniak. 

U plastových produktů, které jsou vhodné i k venkovnímu využití je třeba mít na paměti, že dlouhodobé sluneční záření může způsobit vyblednutí barev. Zatím bohužel na trhu neexistuje způsob, kterým by se dalo blednutí barev na slunci zabránit. Pravidelným čistěním a celkovou údržbou zajistíte, že produkty vydrží déle a  zachovají si svůj původní vzhled. 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE