Stolní lampa LOOLA BIBLI

Cena za kus bez DPH
14 607 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 674CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 674
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MANADE

Kancelářské doplňky MANADE Kvalitní vybavení a LED osvětlení MANADE je jedním z předních francouzských výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků . V průběhu...

Designová stolní lampa LOOLA BIBLI

Do každého prostoru

Pracujete do noci nebo zkrátka na svém pracovním místě nemáte dostatek světla? Elegantní stolní lampa LOOLA BIBLI od renomovaných designérů Philippe Stéphanta a Emmanuela Galliny vám s tím s radostí pomůže, a to hned dvojnásob! Konstrukce je vyrobena z lakovaného kovu a je dostupná v černém či bílém provedení. Minimalistický design lampy se hodí do kteréhokoli interiéru. Doplňte svou kancelář či pracovnu o praktický a inovativní kousek, který vás jen tak neomrzí a rozsviťte sobě i někomu dalšímu.

Doplňky ve francouzském stylu

Cílem rozsáhlé řady kancelářských doplňků Manade je vytvořit ekologický a designový pracovní prostor tak, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Manade je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivé doplňky do interiérů, vhodné pro každé pracovní prostředí. Aktuálně je v nabídce Manade široká řada košů, věšáků a osvětlení, díky kterým můžete svůj interiér udělat jedinečným.

Hravá elegance Manade

Manade je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků, který nabízí více než jen poutavý francouzský design. K výrobě jsou využívány pouze ekologické materiály, které jsou 100% rostlinné a biologicky odbouratelné a zanechávají za sebou minimální ekologickou stopu. Jako důkaz, že design a ekologie mohou jít ruku v ruce, vznikl ve společnosti Manade ambiciózní program nejnovější generace LED osvětlení, které využívá velmi málo energie. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Hloubka (délka) (mm) 2 x 325
Celková výška (mm) 448
Rozměr / průměr základny 100
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakovaný kov

Katalog
Loola.pdf
Manade_general_catalogue_2020.pdf
2020 06 BUTTERFLY & SWELL DEPLIANT.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Novinka
Stolní lampa LOOLA WOODENStolní lampa LOOLA WOODEN
Doprava zdarma
Novinka
Stolní lampa LOOLA FLEXStolní lampa LOOLA FLEX

Stolní lampa LOOLA FLEX

MANADE11 727 CZK
Doprava zdarma
Stolní lampa LOOLA STRIGHTStolní lampa LOOLA STRIGHT
Doprava zdarma
Stolní lampa LOOLA 1Stolní lampa LOOLA 1

Stolní lampa LOOLA 1

MANADE9 085 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Stolní lampa LOOLA 2Stolní lampa LOOLA 2

Stolní lampa LOOLA 2

MANADE10 076 CZK