Věšák SHERWOOD CROWN

Cena za kus bez DPH
6 416 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 763CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 763
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MANADE

Kancelářské doplňky MANADE Kvalitní vybavení a LED osvětlení MANADE je jedním z předních francouzských výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků . V průběhu...

DESIGN:
Emanuel Gallina
Emanuel Gallina

Elegance, jasnost a jednoduchost jsou klíčem k práci renomovaného designéra Emmanuela Galliny . Jeho tvůrčí etika v pravosti a soudržnosti je zakotvena v každém z jeho projektů. Pozornost...

Designový věšák SHERWOOD CROWN

Do každého interiéru

Věšáky už dávno nejsou pouze praktickým prvkem domácností, kanceláří a veřejných prostorů, ale plní rovněž estetickou funkci. Příkladem toho je věšák SHERWOOD CROWN od francouzské značky Manade. Tvary a materiály okamžitě uvádějí kousek do smyslového vztahu s uživatelem a dřevo v kombinaci se střízlivostí lakovaného kovu navozuje zenovou a harmonickou atmosféru. Za příplatek můžete zvolit variantu s praktickým držákem na deštníky a díky široké paletě barev podnože a třem elegantním odstínům háčků si věšák snadno přizpůsobíte svému stylu i okolnímu nábytku.

Doplňky ve francouzském stylu

Cílem rozsáhlé řady kancelářských doplňků Manade je vytvořit ekologický a designový pracovní prostor tak, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Manade je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivé doplňky do interiérů, vhodné pro každé pracovní prostředí. Aktuálně je v nabídce Manade široká řada košů, věšáků a osvětlení, díky kterým můžete svůj interiér udělat jedinečným.

Hravá elegance Manade

Manade je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků, který nabízí více než jen poutavý francouzský design. K výrobě jsou využívány pouze ekologické materiály, které jsou 100% rostlinné a biologicky odbouratelné a zanechávají za sebou minimální ekologickou stopu. Jako důkaz, že design a ekologie mohou jít ruku v ruce, vznikl ve společnosti Manade ambiciózní program nejnovější generace LED osvětlení, které využívá velmi málo energie. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1580
Průměr (mm) 340
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakovaný kov, dřevo

Katalog
SHERWOOD.pdf
Manade_general_catalogue_2020.pdf
2020 06 BUTTERFLY & SWELL DEPLIANT.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty