Stůl OFFSET s kombinovanou podnoží

 
Výrobce:
MAXDESIGN

Funkční nábytek MAXDESIGN  Židle a stoly od významných designérů  Společnost MAXDESIGN vyrábí moderní nábytek s vysoce funkčním, uživatelsky přívětivým designem a s...

DESIGN:
Tomás Alonso
Tomás Alonso

Španělský rodák se od svých devatenácti let věnuje kariéře designéra. Žil, studoval a pracoval v USA, Itálii a Austrálii, poté se přestěhoval do Londýna, aby dokončil magisterský program na Royal...

Designový stůl OFFSET 

na vlně elegance


Bez pořádného stolu se neobejde žádný prostor - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek kávy, knihu nebo na něm během dne pracovat. A přesně k tomu slouží minimalistický kancelářský stůl OFFSET s obdélníkovou stolovou deskou z masivního jasanového dřeva v několika typech provedení. Praktický designový stolek, jehož hlavním prvkem je podélné rozdělení do dvou částí umožňující efektivnější správu pracovního prostoru, vás bude bavit. Oddělením obou částí vzniká mezera, kterou můžete využít pro vedení kabelů, instalaci osvětlení či k zabudování dalšího příslušenství. Kousek stojí na dřevěné, hliníkové nebo kombinované podnoži a lze k němu dokoupit stolní držák knih, přepážku nebo stolní lampičky. Díky těmto vlastnostem se z běžného kancelářského stolu stává elegantní a designový kousek. 


Ať už vyberete všechny kousky ve stejné barvě a ze stejného materiálu, nebo zvolíte různé barevné kombinace, stoly a police OFFSET se velmi snadno přizpůsobí nejrůznějším prostorům. Jelikož má tento produkt velké množství kombinací, je na dotaz. Kontaktujte nás nebo nás přijďte navštívit do showroomu v Karlíně v ulici Urxova. Velmi rádi vám pomůžeme, a to ať s výběrem jednoho kousku nebo i s tvorbou a realizací interiérových řešení komerčních i bytových projektů. 


MAXDESIGN: Funkčnost i styl

Spolupracuje se světovými designéry, dbá na ergonomii, estetiku i praktičnost a pomůže vybavit kancelář, veřejný prostor i domácnost. Řeč je o italské značce MAXDESIGN, která vyrábí židle, křesla a stoly plné fyzické i vizuální lehkosti. Kromě zmíněných aspektů se značka soustředí také na udržitelnost, používá totiž recyklovatelné materiály a nezatěžuje tak přírodu. Odznakem oblíbenosti tohoto nadčasového nábytku je mnoho realizací napříč městy na všech kontinentech. Tak objevte čisté linie plné barev!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1800x900
Maximální rozměr / průměr stolové desky 4000x1200
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,184 - 0,242
Hmotnost produktu (kg) 18.1 - 46.4
Žáruvzdornost Ano

Katalog
301597_Max_Design_Catalogo_ITA_LR.PDF
Maxdesign-OffsetTable.pdf
Maxdesign-Colorplan_2021.pdf
MaxDesign_Katalog_SuperTime_2017.pdf
Max_Design_Catalogo_2019.PDF
3D prvky
offset_table.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stůl OFFSET s dřevěnou podnožíStůl OFFSET s dřevěnou podnoží
Doprava zdarma
Stůl OFFSET s hliníkovou podnožíStůl OFFSET s hliníkovou podnoží
Police OFFSETPolice OFFSET

Police OFFSET

MAXDESIGNNa dotaz
Stůl OFFSETStůl OFFSET

Stůl OFFSET

MAXDESIGNNa dotaz