Dětský rostoucí stůl UNIQ

Cena za kus bez DPH
9 610 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 628CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 628
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MAYER - logo

MAYER CZ  Ergonomický sedací nábytek s tradicí Historie značky MAYER Sitzmöbel sahá až do konce 19. století. Nábytkářská firma MAYER byla založena u města Redwitz v horním...

Praktický dětský rostoucí stůl UNIQ

tradiční kousek pro malé i velké školáky

Stabilní rostoucí stůl UNIQ se stane skvělým společníkem pro děti od první třídy až do maturity. Skládá se ze dvou pracovních ploch. Sklon přední desky lze nastavit až do úhlu 36° pomocí jednoduchého ovládání. Celkový rozměr psacího prostoru je 120 x 69 cm, poskytuje tedy mnoho místa na učení i odkládání pomůcek. Nastavitelná výška 55 - 80 cm zaručuje přizpůsobivost potřebám vašich dětí. Stůl navíc obsahuje i výsuvný organizér s 4 přihrádkami. Jako doplněk lze přikoupit i LED lampu či poličku s držákem na knihy. Oblé hrany pro bezpečnost pohybu kolem stolu jsou samozřejmostí. Na tento kousek se vztahuje záruka 5 let. Tak dopřejte svým ratolestem příjemné místo, na které budou s láskou vzpomínat po celý život. 

Ekonomický výběr nábytku

Dětský rostoucí nábytek ušetří váš čas i peněženku. Vaše milované ratolesti rostou jako z vody a nejen, že jim každou chvíli jsou malé boty či oblečení, ale snadno vyrostou i z nábytku. Abyste nemuseli stále měnit vybavení dětského pokoje, zaměřte se na kousky, které mají nastavitelné parametry. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 690
Celková výška (mm) 550-800
Hmotnost produktu (kg) 27
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 60

Katalog
mayer-cz-kids-leaflet-2019-08-english.pdf
mayer-cz-kids-prospekt-2019-08_6579.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE