Dětský rostoucí stůl UNIQ

Cena za kus bez DPH
11 200 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 552CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 552
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MAYER - logo

Eregonomický sedací nábytek MAYER CZ Zdravotní vybavení s tradicí Historie značky MAYER Sitzmöbel sahá až do konce 19. století. Nábytkářská firma MAYER byla založena u města...

Praktický dětský rostoucí stůl UNIQ

tradiční kousek pro malé i velké školáky

Stabilní rostoucí stůl UNIQ se stane skvělým společníkem pro děti od první třídy až do maturity. Skládá se ze dvou pracovních ploch. Sklon přední desky lze nastavit až do úhlu 36° pomocí jednoduchého ovládání. Celkový rozměr psacího prostoru je 120 x 69 cm, poskytuje tedy mnoho místa na učení i odkládání pomůcek. Nastavitelná výška 55 - 80 cm zaručuje přizpůsobivost potřebám vašich dětí. Stůl navíc obsahuje i výsuvný organizér s 4 přihrádkami. Jako doplněk lze přikoupit i LED lampu či poličku s držákem na knihy. Oblé hrany pro bezpečnost pohybu kolem stolu jsou samozřejmostí. Na tento kousek se vztahuje záruka 5 let. Detaily na stole jsou k mání v šesti barevných variantách. Tak dopřejte svým ratolestem příjemné místo, na které budou s láskou vzpomínat po celý život. 

Pohodlí i zdravá záda s židlemi MAYER


Ergonomický
nábytek MAYER s dlouhodobou tradicí se specializuje zejména na kvalitní sezení pro děti s rostoucím mechanismem, komfortní židle i stoličky pro zdravotnictví či laboratoře a modely do kanceláří vhodné k celodennímu používání. Vedle zdravotního aspektu se firma soustředí i na maximální kvalitu a atraktivní design. Široké portfolio a také paleta dostupných barev se zavděčí každému klientovi, ať už v soukromém nebo komerčním sektoru. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 690
Celková výška (mm) 550-800
Záruka (měsíce) 60
Hmotnost produktu (kg) 27

Katalog
mayer-cz-kids-leaflet-2019-08-english.pdf
mayer-cz-kids-prospekt-2019-08_6579.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE