Rostoucí židle SMARTY

Cena za kus bez DPH
4 440 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 372CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 372
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Smarty
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MAYER - logo

MAYER CZ  Ergonomický sedací nábytek s tradicí Historie značky MAYER Sitzmöbel sahá až do konce 19. století. Nábytkářská firma MAYER byla založena u města Redwitz v horním...

Dětská rostoucí židle Smarty

zdravé sezení od malička až do dospělosti

Židle bude k dispozici na přelomu května a června.

 

Dlouhá životnost, ergonomický tvar a vzhled, který se jen tak neokouká. Bytelná rostoucí židle Smarty s vašimi ratolestmi prožije první psaní domácích úkolů i učení na maturitu. Její nastavení totiž lze upravit tak, aby poskytla oporu již dětem od 4 let. Sedák lze nastavit do výšky 35 - 45 cm a židle má nosnost až 80 kg. Jednoduše nastavíte hloubku sezení a zároveň výšku zad. Tento kousek v jednoduchém a čistém designu můžete zvolit v růžové či modré variantě. Opěrka je vyrobena z prodyšné síťoviny a milovníky udržitelnosti jistě potěší, že materiál je z 80 % recyklovatelný. Kolečka s automatickou bezpečnostní brzdou jsou vhodná pro všechny povrchy. Místo nich je možné zvolit i stabilní kluzáky. Tak dopřejte svým dětem pohodlné a hlavně zdravé posezení, které díky své variabilitě ušetří váš čas i peníze.

Ergonomické sezení

Pro zdravá záda je opravdu důležité to, jak už od útlého věku dbáme na zdravé držení těla. Zvláště při sezení je důležitá opora a výběr židle hraje významnou roli. V dnešní době tráví dospěláci i děti velkou část dne u pracovního stolu. Nastavitelná hloubka a výška sedáku, měkké a příjemné područky, tvarovaná pěna pro podporu zad, to by měly být základní aspekty pro správnou volbu. 

Nechejte se inspirovat videem a pohodlně se usaďte.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 460
Hloubka (délka) (mm) 290-400
Celková výška (mm) 830-1020
Výška sedáku (mm) 330-590
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 60

Katalog
mayer-cz-kids-katalog-smarty-2019-08.pdf
mayer-cz-kids-leaflet-2019-08-english.pdf
mayer-cz-kids-prospekt-2019-08_6579.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE