MDD

Luxusní kancelářský nábytek MDD

Moderní recepční pulty

.mdd je výrobcem moderního designového kancelářského nábytku, který se neztratí ani soukromé v pracovně manažera či ředitele. Při výrobě kancelářského nábytku používá ty nejmodernější technologie. V nabídce .mdd najdete moderní designové stoly, dále stoly s kovovou nebo dřevěnou podnoží, stoly se skleněnou deskou, recepční pulty, kancelářské doplňky, sedací nábytek, a dokonce i osvětlení.Multifunkční nábytek MDDNábytek .mdd se nemusí dávat pouze do kanceláří, ale třeba i do útulných a funkčních obytných interiérů. Hojnost konfigurací a dostupné rozměry umožňují nábytek od .mdd snadno a stylově uspořádat do domácích interiérů, kanceláří, kuchyní i prostor, které jsou určeny k relaxaci. Měkké tkaniny s příměsí vlny jsou jako stvořené pro relaxaci, kousky z vinylu zase vykazují odolnost proti vodě. Všechny produkty jsou také nabízeny v široké škále barevných možností, což pomáhá sladit nábytek s interiéry, ať už v nich převládají živé barvy nebo umírněnější dekor. Pokud plánujete vybavit kancelářskou nebo jinou veřejnou budovu, neměli byste přehlédnout pestrou nabídku recepčních pultů od .mdd.


MDD spolupracuje s designéry 

Společnost .mdd spolupracuje s designéry z různých zemí, mezi které patří Krystian Kowalski, Javier Cuňado, Form Us With Love, Andreas Krob, Charles Kalpakian, Zbigniew Kostrzewa, Simone Bernochci. Jedná se o ostřílené profesionály, kteří při navrhování kancelářského nábytku kladou důraz na potřeby svých zákazníků i aktuální potřeby na trhu. 


Filozofie a hodnoty

Společnost .mdd věří, že nejlepší pracovní vztah je založen na důvěře, proto zkoumá potřeby svých partnerů a pro každého hledá nejlepší jedinečná řešení. To, co .mdd inspiruje a motivuje, jsou rodinné hodnoty. Tyto hodnoty staví základ vzájemné důvěry a neustálého zlepšování, díky tomu nabízí vysoce kvalitní řešení a práci, která je smysluplná a důležitá.

Vytvořili jsme vlastní vývojové oddělení, abychom mohli průběžně sledovat námi implementovaná řešení. Jsme otevřeni návrhům uživatele. Testujeme a realizujeme různé varianty a využíváme zcela nové možnosti.

Produkty MDD jsou šetrné k životnímu prostředí. Všechno dřevo, ze kterého je nábytek vyráběn, pochází z odpovědného lesnictví. Barva využívaná pro kovové prvky má certifikát kvality. Všechny produkty .mdd mají "Hygiene Approval" zaručující bezpečnost po celou dobu jejich životnosti. Hotové výrobky jsou certifikovány podle evropských norem PN-EN. Společnost také věnuje zvláštní pozornost úsporám elektřiny a investuje do inovativních řešení v této oblasti. Průběžné investice do inovačního strojního parku také umožňují optimalizovat využití surovin. Všechny kovové části jsou zpracovávány laserem, aby se minimalizovalo množství odpadu. Zbývající odpad z dřevotřískových desek, plastů a skla je pak předán recyklačním společnostem.


Z nabídky MDD doporučujeme


Jak už bylo naznačeno, pole působnosti společnosti .mdd je docela široké. Ať už zákazníci vybavují kanceláře, soukromé interiéry nebo interiéry veřejné, nebojí se sáhnout po produktech .mdd. V rámci B2B sektoru se značka osvědčila zejména výrobou designových recepčních pultů, které jsou potřebné v každé budově s vyšší koncentrací lidí. Černý recepční stůl Alpa například najdete v kancelářské budově varšavské pobočky japonské technologické firmy, rozhodně se jedná o prvek, kterého si všimnete ihned po vstupu do budovy. Pokud byste radši něco klasičtějšího, zkuste pult Tera, na kterou vsadila například knihovna v polských Czechowicích. Univerzálním prvkem do každého typu interiéru jsou židle New school, které díky svému jednoduchému designu můžete využít jak v kanceláři, tak v bytových prostorech. 

Každý projekt je jiný, protože vyžaduje samostatnou a individuální analýzu potřeb uživatele. Harmonie prostoru je výsledkem kombinace svěžích nápadů s realistickými potřebami a maximální funkčností.

Zobrazit více
reception-desks-1_19.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Ostatní
Typ nábytku
Průměr (stoly)
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Výška (barové židle):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Ostatní:
Typ nábytku:
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Pracovní stůl VIGA

Pracovní stůl VIGA

MDD39 799 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Křeslo GRACE Křeslo GRACE

Křeslo GRACE

MDD23 124 CZK
Doprava zdarma
Jednací stůl PLICAJednací stůl PLICA

Jednací stůl PLICA

MDD56 001 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64
Doprava zdarma
Recepční jednotka OVORecepční jednotka OVO
Doprava zdarma
Židle GRACE - s dřevěnou podnožíŽidle GRACE - s dřevěnou podnoží
Počet produktů