Recepční jednotka LINEA LIN25 245,6x82,4x110,5 cm

Cena za kus bez DPH
106 449 CZK
Cena za kus včetně DPH
128 803CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
128 803
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Provedení přední části
prosím zvolte
Provedení
Výrobce:
MDD

Luxusní kancelářský nábytek MDD Moderní recepční pulty .mdd je výrobcem moderního designového kancelářského nábytku, který se neztratí ani soukromé v pracovně manažera či ředitele....

Puristická recepční jednotka LINEA LIN25

Nenápadně stylová


Recepční jednotka LINEA LIN25 je kvalitním univerzálním řešením do všech typů interiérů v libovolném stylu. Vyrobena byla s důrazem na pracovní pohodlí a sofistikované uložení dokumentů, které lze uschovat do volitelných uzamykatelných skříněk. Střídmý design podtrhuje decentní osvětlení hliníkového podstavce.

Model o rozměrech 245,6 x 82 x 110,5 cm disponuje MFC tělem a pracovní deskou s ABS hranou. Lakované jsou vždy stejnou barvou jako vrchní deska. Tu tvoří odolné lakované sklo, které si můžete vybrat z několika barev. Díky použití vysoce kvalitních materiálů vám recepce vydrží celou řadu let.Řada LINEA: Pro všechny minimalisty

Řada Linea dokazuje, že méně je více. Jednoduchý základní tvar zdobí hliníkové povrchy. Osvětlení spodní části pultu zdůrazňuje skleněné průčelí. Modulární design vám umožňuje vlastní rozvržení - rovné nebo rohové, podle funkce a velikosti místnosti.

Snížená část recepce usnadňuje komunikaci s osobami se zdravotním postižením. Zvýšená část pak zase nabízí pohodlnou práci vestoje. Dokumenty lze uspořádat do prostorných žaluziových skříní nebo menších skříněk na pracovním pultu. Díky svému všestrannému designu a bohaté paletě barevných provedení se Linea hodí do široké škály interiérů: od klasiky po moderní.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2456
Hloubka (délka) (mm) 824
Celková výška (mm) 1105
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 1
Hmotnost produktu (kg) 149
Materiál MFC, lakované sklo

Katalog
reception-desks-1_19.pdf
3D prvky
DWG_LIN25.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty