Barová židle Pippi

Cena za kus bez DPH
10 866 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 148CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
26 296
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Koženka VINTAGE
Látka Carabù Fabric
Látka FENIX WOOL
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Roberto Paoli
Roberto Paoli

Po ukončení studia architektury a Florentské univerzitě v roce 1994 začal Roberto Paoli okamžitě pracovat v malém designu se specializací na techniku ohýbání skla a vstřikování plastů . Z...

Barová židle Pippi

U baru pohodlně

Designová barová židle na čtyrech nohách zcela potažená kvalitním čalouněním. Tato verze židle Pippi reaguje na potřeby současného moderního člověka a zároveň si drží svůj jedinečný design, což z ní dělá dokonalou alternativu pro obytné funkční prostory. Opěrka na nohy zajišťuje stabilitu a pohodlí i během delšího sezení. Židle se vyrábí ve dvou velikostech.

Využijete zejména v salóncích, ale hodí se i do jednacích místností, předsíní a podobně.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Kolekce PIPPI

Základem kolekce Pippi od italského designéra Roberta Paoliho jsou dvě zakřivené kovové trubky, které jsou zcela pokryté celistvou lehce polstrovanou tkaninou, čímž budí měkký dojem. Látka nevytváří šev a dokonale tak obepíná židli. Záměrem bylo hrát si s kontinuitou barev a materiálů a vytvořit tak na první pohled jednoduchý objekt, k jehož vzniku však musela být využitá mistrná konstrukční technologie. Další myšlenkou je zjevná monochromatičnost, která zaujme na první pohled. Díky široké škále barev dostupných jak pro tkaninu, tak pro ocelové konce nohou židlí, je kolekce velmi univerzální.

Kolekce Pippi byla v roce 2019 vyznamenána cenou GOOD Design Award, čímž se zařadila ke světové scéně designu. Řada zahrnuje židle, křesla, barové stoličky a prostorový věšák na kabáty. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 440
Hloubka (délka) (mm) 490
Celková výška (mm) 760/860
Výška sedáku (mm) 650 /750
Hmotnost produktu (kg) 9
Objem balení (m3) 0,22
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Textil, kov

Katalog
2021-midj-area-catalog.pdf
3D prvky
midj-pippi-h75-3d.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Křeslo Pippi

Křeslo Pippi

MIDJ14 238 CZK
Doprava zdarma
Věšák Pippi

Věšák Pippi

MIDJ10 339 CZK
Doprava zdarma
Židle Pippi

Židle Pippi

MIDJ10 935 CZK
Doprava zdarma
Židle Pippi s područkami
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE