Barová židle TRAMPOLIERE

Cena za kus bez DPH
4 836 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 852CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 852
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Roberto Paoli
Roberto Paoli

Po ukončení studia architektury a Florentské univerzitě v roce 1994 začal Roberto Paoli okamžitě pracovat v malém designu se specializací na techniku ohýbání skla a vstřikování plastů . Z...

Designová barová židle Trampoliere Stool Out

Stohovatelná barová židle Trampoliere se čtyřnohou podnoží a sedákem z lakovaného kovu. Pro stabilitu jsou nohy spojeny příčkou, která zároveň slouží jako opěrka pro nohy. Židle je speciálně utvořená pro využití i v exteriéru, takže se skvěle hodí pro zahrádky v kavárnách, restauracích nebo s nimi můžete ozdobit vlastní terasu.

Židle je stohovatelná po 4 kusech.

Na výběr je ze dvou velikostí.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Kolekce TRAMPOLIERE

Kolekce Trampoliere si hraje s vyvážeností těla, které se zdá být nezávislé na zdánlivě tenkých nestabilních nohou. Ty jsou ve skutečnosti velice pevné a mají robustní, avšak skrytou spojovací strukturu. Pro zdůraznění této koncepce nohy končí až několik milimetrů nad sedákem, a právě tento detail dává kolekci život. Řadu pro italskou značku MIDJ navrhl designér Roberto Paoli.

Kolekce byla poprvé představena v Salone del Mobile v Miláně roku 2013 a nejprve její čalouněná varianta, která zahrnovala židli, křeslo a stoličku. Postupně se pro svoji oblibu produktově rozšiřovala a v roce 2016 byla představena i stohovatelná varianta vytvořená speciálně pro venkovní užívání.

Židle svým originálním designem a vyváženou hravostí rozzáří téměř každý interiér a budou se vyjímat v zejména v restauracích, jídelnách a kavárnách.

Jak se vyrábí židle Trampoliere?

Šířka (mm) 460
Hloubka (délka) (mm) 420
Celková výška (mm) 760 - 860
Výška sedáku (mm) 650 - 750
Hmotnost produktu (kg) 8.1
Objem balení (m3) 0.2
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 4

Katalog
MIDJ - Trampoliere H65 - H75 OUT.pdf
3D prvky
trampoliere-h65-h75-out-3d.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE