Celokovový hranatý stůl SQUARE, výška 107 cm

Cena za kus bez DPH
9 337 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 298CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 298
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Tým MIDJ
Tým MIDJ

Designový čtvercový stůl Square T1900B04 H_107

Designový vysoký barový stůl Square s čtvercovou deskou a centrální podnoží se čtyřmi rameny. Celý stůl je v monochromatickém provedení tudíž pro nohu i desku vybíráte pouze jeden odstín lakovaného kovu. K dispozici je i outdoor finish a stoly jsou pak vhodné i pro venkovní využívání.

Kolekce SQUARE

Stoly Square pro italskou značku MIDJ navrhlo studio Balutto Associati. Stoly jsou to odolné a praktické, ideální pro využití v exteriéru. Na výběr máte ze tří provedení, a to kulatou desku, čtvercovou desku a kulatou desku se sklápěcím mechanismem, která vám zejména při využití ve veřejném prostoru může ušetřit mnoho místa, pokud čas od času potřebujete vytvořit větší prostor pro pohyb.

Stoly jsou ideální do kaváren, jídelen a bister. Při zvolení provedení outdoor finishe pak můžeme doporučit i do všech veřejných zahrádek těchto provozoven. Kromě toho stůl samozřejmě oceníte i na vašich soukromých terasách a balkónech nebo jako stolek na kávu ke čtení ve vašich obývacích pokojích.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600/700
Hloubka (délka) (mm) 600/700
Celková výška (mm) 730
Hmotnost produktu (kg) 21
Objem balení (m3) 0.39
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál kov
Venkovní použití Ano

Katalog
MIDJ - Square 4G H107.pdf
2021-midj-area-catalog.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE