Paravan SUNRISE, výška 190 cm

Cena za kus bez DPH
14 742 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 838CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 838
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Kůže TUSCAN HIDE
Kůže TK HIDE
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Franco Poli
Franco Poli

Franco Poli, návrhář narozený v Padově v roce 1950, je nezávislý umělec s dlouholetými zkušenostmi. Roku 1997 působil jako umělecký ředitel lázní Bernini, roku 1986 pracoval pro společnost...

Designový paraván SUNRISE

pro milovníky elegantního designu


Paraván SUNRISE je dělící prvek, který umožňuje pružně definovat a vymezovat prostory a vytvářet nová prostředí. Toto malé architektonické dílo, které navrhl designér Franco Poli, se vyznačuje trubkovou ocelovou konstrukcí v matném nebo lesklém provedení a panelem z kůže. Paraván také plní dekorativní funkci, jelikož vytváří fantastické stínové efekty. Kousek je k dispozici také ve variantě ve výšce 128 a 170 cm.


Objevte designové produkty značky MIDJ

 
Italská značka MIDJ se proslavila designovým nábytkem a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou. Značka, která si získala popularitu po celém světě, se soustředí především na výrobu židlí, barových stoliček, jídelních a konferenčních stolků, ale v jejím portfoliu nechybí ani luxusní křesla a pohovky, designová lehátka a doplňky jako jsou zrcadla, osvětlení a paravány. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 440
Celková výška (mm) 1900
Hmotnost produktu (kg) 14
Objem balení (m3) 0,65
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakovaný kov, kůže

Katalog
MIDJ - Sunrise H190.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE