Rozkládací stůl BLADE XL 160/210/260/310x90 cm

Cena za kus bez DPH
43 434 CZK
Cena za kus včetně DPH
52 555CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
52 555
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Lakované dřevo
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Tým MIDJ
Tým MIDJ

Designový stůl Blade T1803160

Rozkládací stůl Blade s deskou z melaminu, dřevovláknité MDF desky či fénixu, což je supermatný vysokotlaký laminát. Nohy jsou z lakované oceli s vnějším dřevěným obkladem v různých barevných úpravách. Stůl lze rozložit ze 160 cm na 210, 260 a 310 cm.

Kolekce BLADE

Designově propracovaný rozkládací stůl Blade je vhodný jak do bytových, tak kancelářských interiérů, v nichž se stane dominantou. Kolekce Blade od italské značky MIDJ je jednoduchá vzdušná a hlavně praktická. Dává vysokou variabilitu při výběru velikosti stolové desky. Všechny stoly jsou rozkládací a lze u nich vytvořit prostor pro až 12 lidí. Některé stoly se dokonce dají rozložit na více než dvojnásobek své původní velikosti. Stůl lze skvěle kombinovat s elegantními židlemi společnosti MIDJ.

Stůl je ideální do kuchyní a jídelen. Zejména pokud nemáte místo navíc oceníte, že jej můžete rozložit, jen když potřebujete a zbytek času z něj můžete mít o poznání menší stůl pro pár lidí. Skvělé řešení je to i do konferenčních a zasedacích místností.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600/2100/2600/3100
Hloubka (délka) (mm) 900
Celková výška (mm) 750
Hmotnost produktu (kg) 72
Objem balení (m3) 0.52
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
MIDJ - Blade.pdf
2021-midj-area-catalog.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE